O mnie

O mnie

Nieruchomościami zajęłam się zaraz po studiach. Jest to moja pasja, a jednocześnie praca, więc można powiedzieć, że jestem szczęściarą.
Zaczynałam swoją karierę od pracy w sieciowej agencji nieruchomości co dało mi podstawową wiedzę i doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości. Praca w tym miejscu wyznaczyła moją dalszą drogę zawodową.
W kolejnych latach pracowałam w firmach deweloperskich, będących liderami na rynku. Tu poszerzyłam swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości oraz poznałam od podszewki rynek mieszkań deweloperskich. Zdobyłam duże doświadczenie w obsłudze sprzedaży inwestycji deweloperskich, a ustawa deweloperska nie ma dla mnie tajemnic.
Po licznych doświadczeniach zdecydowałam, że czas zrobić coś na własny rachunek i tak powstał TENSIT Inwestycje Sp. z o.o. Jest to odpowiedź na potrzeby rynku – obecnie w Polsce mamy boom budowlany i powstaje ogromna ilość nowych osiedli mieszkaniowych. Coraz częściej działanie w tej branży rozpoczynają osoby, które nigdy wcześniej nie miały z nią styczności. Moja oferta skierowana jest między innymi do firm, które rozpoczynają swoją przygodę z budową mieszkań lub domów i potrzebują profesjonalnego wsparcia. Współpracuję również z doświadczonymi deweloperami, którzy chcą zmienić model sprzedaży i zlecić obsługę klientów firmie zewnętrznej, zamiast zatrudniać zespół sprzedawców.
Nasze działania skupiają się w obrębie Aglomeracji Śląskiej, nasza siedziba znajduje się w Mikołowie, a pracujemy obecnie na rynku gliwicki, katowickim i w okolicznych miastach.